انتخاب کیفیت طراحی سه بعدی

در مورد طراحی تو همین سایت مطالب زیادی گذاشتیم. طراحی ای که مد نظر ماست،‌طراحی کابینت، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی نمای ساختمان، طراحی لابی، طراحی غرفه نمایشگاهی، طراحی فروشگاه، طراحی فضای اداری و مبلمان اداری و … هست

انتخاب کیفیت طراحی سه بعدی

انتخاب کیفیت طراحی سه بعدی

در مورد طراحی تو همین سایت مطالب زیادی گذاشتیم. طراحی ای که مد نظر ماست،‌طراحی کابینت، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی نمای ساختمان، طراحی لابی، طراحی غرفه نمایشگاهی، طراحی فروشگاه، طراحی فضای اداری و مبلمان اداری و … هست. علاوه بر اون، دفتر طراحی پازل طراحی صنعتی، طراحی منبت و طراحی صنعتی هم انجام میده.
اگه موارد صنعتی آخر رو کنار بگذاریم و بخوایم در زمانی دیگه در بارشون صحبت کنیم، طراحی توی دفتر طراحی پازل به دو دسته بندی کلی تقسیم میشه:
کیفیت استاندارد و کیفیت بالا
لازم به ذکر هست که نرم افزار طراحی در دفتر طراحی پازل، انحصارا “۳Ds Max” هست. اما برای کیفیت های مختلف، موتور رندرهای مختلف استفاده میشه.
غیر از موتور رندر V-Ray‌ که تقریبا همه ی طراح ها و آرشیتکت ها اون رو میشناسن،‌ یه موتور رندر هم هست که انحصاری متعلق به گروه دکوپازل هست و بزودی آموزش ها و آبجکتها و .. متعلق به اون رو در اختیار سایر همکاران قرار میده.
با توجه به این که این موتور رندر سرعت بسیار بالایی داره، در عین کیفیت بالا، قیمت مناسب تری خواهد داشت
قیمت هایی که در لیست قیمت ارائه شده با توجه به طراحی با این موتور طراحی هست. برای سفارش طرح های با موتور رندر های V-Ray یا Corona یا … باید با شماره های تماس دفتر طراحی پازل تماس بگیرید.
اما تفاوت این موتور رندر با V-Ray‌چیه؟ شما باید بدونید که چه زمانی باید سفارش طراحی با کیفیت بالا رو بدید و چه زمانی سفارش طراحی با کیفیت استاندارد پازل رو؟
این تفاوت مثل این هست که بخواید برای مشتریتون کابینت چوب با رنگ پلی استر رو توضیح بدید یا کابینت ام دی اف معمولی با متریال ایرانی مثل ایزوفام.
برای مشتریایی که ریز بین هستن و به ظرافت ها توجه میکنن، بهتره که رندر های وی ری رو سفارش بدید. چیزی که اونها در نهایت میخوان، باید با کمترین تفاوت و بالاترین شباهت به واقعیت ارائه بشه. گاهی لازمه که بجای عکس، فضای طراحی بطور ۳۶۰ درجه و با عینک های VR نمایش داده بشه. این بالاترین سطح طراحی هست که شما میتونید فضای تموم شده اجرایی رو بصورت واقعیت مجازی و با کیفیت بالای V-Ray نمایش بدید.
در اکثر مواقع، مشتری های سخت گیر هم با این کیفیت طراحی و رندر های ۳۶۰ درجه و پانوراما، رضایت میدن و خودکارشون قرارداد شما رو امضا میکنه.
اما از طرف دیگه برخی قرارداد ها ارزش صرف هزینه های بالا رو نداره و کیفیت استاندارد که بسیار بالا هم هست میتونه رضایت مشتریشون رو تامین بکنه. به جرات میتونیم بگیم که این رندر ها که اختصاصا متعلق به دفتر طراحی پازل هست، قابل مقایسه با رندر های V-Ray‌ بسیاری از دفاتر طراحی دیگه هست.
شما میتونید نمونه طراحی ها رو توی صفحه گالری طراحی ببینید و یا به پیج اینستا گرام ما سر بزنید. با دیدن نمونه طراحی ها و بررسی قیمت ها، شما میتونید تو تصمیمتون دقیقتر باشید.
اما اون چیزی که مهمه اینه که اگر شما بدنبال جلب رضایت مشتری با سطح سلیقه متوسط هستید، نیاز نیست که خودتون رو به دردسر بندازید و سفارش طرح های V-Ray‌ بدید و زمان و هزینه زیادی رو متقبل بشید.

نظرات ثبت شده 0 مورد

نظر شما